Kā iepirkties interneta veikalā?

1. Izvēlies daudzumu un pasūti preci.

2. Veic pasūtījuma apmaksu.

3. Saņem e-pastā apstiprinājumu, ka esam saņēmuši pasūtījuma apmaksu un nosūtam preci.

4. Saņem preci Omniva pakomātā.

Cenas norādītas ar PVN, piegāde Latvijā Omniva pakomāti. Par iespējām nosūtīt uz kādu citu valsti raksti e-pastu info@stickwithus.lv

Vispārīgie noteikumi.

1. Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

2. Gadījumā, ja Pircēja pasūtītā prece nav pieejama, Pārdevējs informē par to Pircēju divu darba dienas laikā no pasūtījuma noformēšanas.

Piegādes un samaksas kārtība:

3. Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot pasūtāmo preču veidu un daudzumu, piegādes veidu un vietu.

4. Pasūtījuma piegādes izmaksas,  tiek papildus pievienotas rēķinam par pasūtījumu.

5. Ja, pircējs neapmaksā rēķinu 24 h laikā no pasūtījuma veikšanas brīža, pasūtījums tiek anulēts.

6. Latvijas teritorijā prece tiek piegādāta ar  Omniva pakomāta starpniecību, preces piegāde 2.88 EUR. Ja pircējs vēlas saņemt preci citā valstī, pirms piegādes sazinās ar Pārdevēju, un vienojās par piegādes veidu un cenu. 

7. Pārdevējs izsūta preci 5 (pieci) darba dienu laikā pēc Pircēja samaksas saņemšanas. Pārdevējs par preces izsūtīšanu nosūta Pircējam e-pastu.

8. Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 (četrpadsmit) darba dienu laikā pēc preces saņemšanas. Lai atteiktos no preces, Pircējs aizpilda atteikuma veidlapu, ko var saņemt pēc pieprasījuma rakstot uz e-pastu info@stickwithus.lv. Atteikuma veidlapa jānosūta kopā ar atgriezto preci. Omniva pakomāta izmaksas par preces atgriešanu apmaksā Pircējs. Nauda par preci tiek atgriezta 30 (trīsdesmit) darba dienu laikā pēc preces atgriešanas. Izmaksas, par preces piegādi Pārdevējs neatgriež.

9. Pircēja e-pasts tiek pievienots datu bāzei. E-pasta sūtījumos pārdevējs informē pircēju par jaunumiem un atlaidēm. 

Privātuma politika.

Datu pārzinis- SIA Stick With Us, reģ. nr. 44103099099, juridiskā adrese "Bērzi" 19, Alsviķi, Alsviķu pag., Alūksnes nov., LV- 4333. Personas dati-  informācija, kas attiecās uz fizisku personu, piemēram, personas kods, adrese, tālruņa numurs u.tml. Lai mēs varētu izpildītu savas saistības pret Jums kā klientu, mums nepieciešams apstrādāt Jūsu personas datus. Jūsu personas dati tiks iegūti un apstrādāti tikai tajos gadījumos un tādā apjomā, cik tas ir nepieciešams konkrētu, skaidri noteiktu un likumīgu mērķu izpildei. Mēs apstrādājam Jūsu personas datus, lai sniegtu Jums savus pakalpojumus. Mēs iegūstam Jūsu datus tieši no Jums, ko Jūs aizpildiet pie pasūtījuma veikšanas un pasūtījuma apmaksas. Mēs aizsargājam Jūsu personas datus, ievērojot īpašu piesardzību un izmantojot tam piemērotas datu aizsardzības metodes. Mēs glabājam Jūsu datus vismaz tik ilgi, cik ilgi Jūs esat mūsu klients. Jūsu personas dati tiks apstrādāti tikai tik ilgi, cik nepieciešams. Pēc klientu attiecību izbeigšanas datu saglabāšanas periods ir atkarīgs no to veida, lietošanas mērķa un likumā noteiktās informācijas glabāšanas termiņa. Glabāšanas periods var būt pamatots ar līgumu ar Klientu, datu pārziņa leģitīmajām interesēm vai piemērojamajiem normatīvajiem aktiem (piemēram, likumiem par grāmatvedību, noilgumu, civiltiesībām u.tml.). Datu glabāšanas laikā mēs ievērojam likumā noteiktās prasības.

Ikviena persona var īstenot normatīvajos aktos noteiktās datu subjekta tiesības, tostarp tiesības saņemt informāciju par saviem datiem, iebilst pret apstrādi, tai skaitā leģitīmo interešu izmantošanu, kā arī iesniegt pieteikumu par datu labošanu, dzēšanu, ierobežošanu un pārnešanu, sniegt viedokli un lūgt pārskatīt automatizēta procesa ietvaros pieņemtu lēmumu, kā arī nepieciešamības gadījumā iesniegt sūdzību uzraugošajām iestādēm personas datu apstrādes jautājumos.

Sīkdatņu izmantošanas politika

Lai uzlabotu stickwithus.lv funkcionalitāti un pielāgotu to jūsu lietošanas paradumiem, kā arī lai iegūtu statistiku par lietotāju veiktajām darbībām, mēs tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes.

Kas ir sīkdatnes un kā tās darbojas?
Sīkdatnes ir nelieli teksta faili, ko jūsu dators vai mobilā ierīce saglabā apmeklējot tīmekļa vietni. Nākamreiz, kad atkal apmeklēsiet stickwithus.lv, pārlūkprogramma atcerēsies jūsu darbības un daļu no tām paveiks jūsu vietā, piemēram, izvēlēsies valodu.

Kādas sīkdatnes tiek izmantotas?
Lai uzlabotu tīmekļa vietnes funkcionalitāti un atvieglotu lietošanu, tiek izmantoti šādi sīkdatņu veidi:

 1. Sesijas sīkdatnes:
  Tās ir pagaidu sīkdatnes, kuras tiek saglabātas tikai tik ilgi, kamēr jūs neaizverat pārlūkprogrammu. Sesijas sīkdatnes palīdz atcerēties, ko jūs esat izvēlējies iepriekšējā lapā, lai nevajadzētu atkārtoti ievadīt informāciju.
 2. Pastāvīgās sīkdatnes:
  Šīs sīkdatnes identificē jūs kā unikālu lietotāju, un, atgriežoties tīmekļa vietnē, palīdz atcerēties informāciju par darbībām, kuras jūs iepriekš esat veicis.
 3. Sekošanas sīkdatnes:
  Šīs sīkdatnes tiek izmantotas tīmekļa vietnes apskates statistikai.
 4. Trešo personu sīkdatnes:
  Tīmekļa vietnē tiek izmantotas trešo personu, piemēram, uzņēmuma Google, sīkdatnes, lai apkalpotu reklāmas un optimizētu mārketinga komunikāciju.
 5. Citu tīmekļa vietņu sīkdatnes
  Tīmekļa vietnes var saturēt saites uz citām tīmekļa vietnēm. Tomēr, ja izmantojat stickwithus.lv, ir jāņem vērā, ka mums nav nekādas kontroles pār citām tīmekļa vietnēm. Šī iemesla dēļ mēs nevaram uzņemties atbildību par jebkādas informācijas aizsardzību un konfidencialitāti, kuru Jūs sniedzat, apmeklējot šādas vietnes, kā arī uz šīm vietnēm neattiecas šis paziņojums. Jums ir jāievēro piesardzība un jāapskata attiecīgās tīmekļa vietnes paziņojums par konfidencialitāti vai privātumu.
 
SIA "Stick with us" Alūksnē, Alūksnes novadā īstenojusi LEADER projektu "SIA Stick with us" uzņēmējdarbības attīstība Alūksnes novadā (Projekta Nr. 17-07-AL26-A019.2101-000004) Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākuma 19.2 “Darbības īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” aktivitātes 19.2.1 “Vietējās ekonomikas stiprināšanas iniciatīvas” ietvaros ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai atbalstu. Projekta ietvaros SIA "Stick with us" ražošanas vajadzībām iegādājās pamatlīdzekļus - jaudīgu, grafiskajam dizainam piemērotu datoru ar grafiskajām programmām, griezējploteri, termopresi, fotokameru un izstrādāja mājaslapu.Pirkumu grozs